30,290 Görüntülenme
Anna Nicole Erotizm Filmi
5.3 IMDB Puanı

Anna Nicole Erotizm Filmi

(Anna Nicole)
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Rice, Joe Batteer, Dan Paul Lee
Ödüller 2 Primetime Emmy Adaylığı. 1 ödül & 3 adaylık. total
"Anna Nicole," hayatını kaotik ve dramatik bir şekilde yaşamış Amerikalı model ve televizyon kişiliği Anna Nicole Smith'in hayatını konu alan bir biyografi drama filmidir. Anna Nicole Smith, 28 Kasım 1967'de doğdu ve 8 Şubat 2007'de öldü.

2013 yılında Lifetime kanalında yayınlanan "Anna Nicole" adlı bir televizyon filmi, Anna Nicole Smith'in yükselişini, düşüşünü ve ölümünü anlatır. Agnes Bruckner, başrolde Anna Nicole Smith'i canlandırırken, diğer önemli rollerde Martin Landau, Virginia Madsen ve Adam Goldberg gibi oyuncular da bulunmaktadır.

erotik film, Anna Nicole Smith'in modellik kariyerine başlamasından Playboy'da yer almasına, zorluklarla dolu özel hayatından milyarder iş adamı J. Howard Marshall ile evlenmesine ve sonunda ölümüne kadar olan süreci ele alır. Anna Nicole Smith'in hayatı ve trajedisi, medya tarafından geniş bir şekilde takip edilmiş ve tartışılmıştı.

Eğer Anna Nicole Smith'in yaşamı ve hikayesi sizi ilgilendiriyorsa, bu yetişkin filmi izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ancak, dikkatli olunması gereken bir konuyu işlediği için, duygusal veya çarpıcı içeriklere hazırlıklı olmanız önemlidir.
Etiketler: