Azınlık Raporu Minority Report

Meşhur Bilim Kurgu yazarı Philip K. Dick bir hikayesinden, yönetmen Steven Spielberg tarafından film yapılan Azınlık Raporu, 2054 yılında Washington’da geçmektedir. Dedektif John Anderton, psişik güçlere sahip kahinler ve bazı teknoloji sayesinde cinayetler işlenmeden önce fark ederek önleyen bir birimin lideridir. Anderton’un kusursuz olarak çalıştığına inandığı sistemi birgün tersine döner. Anderton’un lideri olduğu ekip, cinayet suçlaması ile Anderton’un peşine düşer. İyi seyirler dileriz.


Film yükleniyor, lütfen bekleyiniz... Tanıtımı Geç

Direkfilmizle.net'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Azınlık Raporu filmi için (4) yorum bulunuyor.
Aşağıdaki formu kullanarak film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

 1. EGE0203.01.2014 11:45:25

  ÇOK İYİYDİ... KAÇIRMAYIN...

 2. Neslihan07.11.2013 01:35:45

  Görüntünün çözünürlük kalitesini beğenmedim.. Ama filmin konusu ve olayların akışı güzel ilerlemiş (bazı ufak zamanlama ayrıntılarını saymıyorum) hep bir aksiyon yer almakta. İzlemekten pişman olmazsınız. Ve izledikten sonra mümkünse sorumu cvplamanızı istiyorum :) bu adamın oğlu nerdee...??? iyi seyirler..

 3. yasemin10.07.2013 17:35:39

  filmin sonlarına doğru deli sorular oluyo bu nasıl oldu ney nasıl soruları soruyosunuz ve sonunda öğreniyorsunuz başyapıt süprizleri olan film izlenmesse çok büyük kayıp yaşarsınız

 4. hsyn26.06.2013 21:06:20

  10 numara bir film

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
* Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. * Lütfen formdaki bütün alanları eksiksiz doldurunuz.

BENZER FİLMLER

 • Daima Güçlü izle
 • Baldan Acı izle
 • Kana Susayanlar izle
 • Get The Gringo izle
 • Avcı izle
 • Aşk ve Sigara izle
 • Ölümsüz Aşk izle
 • Dört Güneş izle